Calbor Tütünü

Calbor Tütünü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Calbor Tütünü Tütünü

Birçok Calbor Tütünü tütünü kullanıcısının, çelikhan tütününü, Adıyaman tütünü, tattıktan sonra Calbor Tütünü tütününden, ambalajlı tütünden ya da sigarasının bir tadı, degeri olmadığını beyan etmişlerdir.

Calbor tütünü de fabrika ambalajlı bir tütün olup turuncu ambaljdadır. İçimi hafif renği sarıdır.

Ambalajlı paketlerin çok daha pahalı ve daha çok zararlı olduğu da ispatlanmıştır. Tütün için şu gerçeği söylemek daima doğru bir ibradedir. Tütün Sağlıga Zararlıdır. Adıyaman Çelikhan Tütününün farkı ambalajlı paketlere göre zararlılık değerleri daha düşüktür ve doğaldır.

Her ne kadar sigra, tütün, nargile gibi ürünlerin zararlı olduğu kanıtlanmış olsa da, bunların içinde en zararsızı adıyaman çelikhan tütünüdür.

Tütün fiyatlarımıza buraya tıkalayarak ulaşabilirsiniz.

Calbor Tütünü Fiyatları

Calbor Tütünü ambalajlı tütün ürünlerinin fiyatları, Yıldız Tütüncülük olarak piyasanın belki 10 TL veya 15 TL yukarısında olabilir. Bunun en büyük nedeni firmamızın kayıt dışı işlem yapmıyoru olması, satış sonrası ürünümüzün arkasında olmamız, ambalajlı ürünlerin ithalatının zaten pahalı olması vs... gibi bir çok nedenler arasında gösterilebilir.

Yıldız Tütüncülük olarak firmamızda; Calbor Tütünü fiyatları :1 Kg 80.00 TL

Calbor Tütünü Kargolama Hakkında

Firmamız, talep edilen miktara göre kargo bedelinde indirim yapabilmektedir. Şayet 1 kg için bir talep için kargo bedelinin tarafımızdan ödenmesi talep edilmememlidir.

Calbor Tütünü ürününün kargolama bedeli :15.00 TL