Melbour Red Tütünü

Melbour Red Tütünü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Melbour Red Tütünü Tütünü

Birçok Melbour Red Tütünü tütünü kullanıcısının, çelikhan tütününü, Adıyaman tütünü, tattıktan sonra Melbour Red Tütünü tütününden, ambalajlı tütünden ya da sigarasının bir tadı, degeri olmadığını beyan etmişlerdir.

Melbour red tütünü 5 kg luk kendi ambalajında iri kıyım siyah tonda bir çeşit tütündür. Kendine has sır aroması vardır. Marlbora tütünü olarak da bilinir

Ambalajlı paketlerin çok daha pahalı ve daha çok zararlı olduğu da ispatlanmıştır. Tütün için şu gerçeği söylemek daima doğru bir ibradedir. Tütün Sağlıga Zararlıdır. Adıyaman Çelikhan Tütününün farkı ambalajlı paketlere göre zararlılık değerleri daha düşüktür ve doğaldır.

Her ne kadar sigra, tütün, nargile gibi ürünlerin zararlı olduğu kanıtlanmış olsa da, bunların içinde en zararsızı adıyaman çelikhan tütünüdür.

Tütün fiyatlarımıza buraya tıkalayarak ulaşabilirsiniz.

Melbour Red Tütünü Fiyatları

Melbour Red Tütünü ambalajlı tütün ürünlerinin fiyatları, Yıldız Tütüncülük olarak piyasanın belki 10 TL veya 15 TL yukarısında olabilir. Bunun en büyük nedeni firmamızın kayıt dışı işlem yapmıyoru olması, satış sonrası ürünümüzün arkasında olmamız, ambalajlı ürünlerin ithalatının zaten pahalı olması vs... gibi bir çok nedenler arasında gösterilebilir.

Yıldız Tütüncülük olarak firmamızda; Melbour Red Tütünü fiyatları :1 Kg 40.00 TL

Melbour Red Tütünü Kargolama Hakkında

Firmamız, talep edilen miktara göre kargo bedelinde indirim yapabilmektedir. Şayet 1 kg için bir talep için kargo bedelinin tarafımızdan ödenmesi talep edilmememlidir.

Melbour Red Tütünü ürününün kargolama bedeli :15.00 TL