Redlong Tütünü

Redlong Tütünü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Redlong Tütünü Tütünü

Birçok Redlong Tütünü tütünü kullanıcısının, çelikhan tütününü, Adıyaman tütünü, tattıktan sonra Redlong Tütünü tütününden, ambalajlı tütünden ya da sigarasının bir tadı, degeri olmadığını beyan etmişlerdir.

Redlong tütünü 5 kg lık ambalajda olup rengi koyu renkli iri kıyım bir tütündür.Kendine has bir aroması vardır. Parlement tütünü olarak da bilinir.

Ambalajlı paketlerin çok daha pahalı ve daha çok zararlı olduğu da ispatlanmıştır. Tütün için şu gerçeği söylemek daima doğru bir ibradedir. Tütün Sağlıga Zararlıdır. Adıyaman Çelikhan Tütününün farkı ambalajlı paketlere göre zararlılık değerleri daha düşüktür ve doğaldır.

Her ne kadar sigra, tütün, nargile gibi ürünlerin zararlı olduğu kanıtlanmış olsa da, bunların içinde en zararsızı adıyaman çelikhan tütünüdür.

Tütün fiyatlarımıza buraya tıkalayarak ulaşabilirsiniz.

Redlong Tütünü Fiyatları

Redlong Tütünü ambalajlı tütün ürünlerinin fiyatları, Yıldız Tütüncülük olarak piyasanın belki 10 TL veya 15 TL yukarısında olabilir. Bunun en büyük nedeni firmamızın kayıt dışı işlem yapmıyoru olması, satış sonrası ürünümüzün arkasında olmamız, ambalajlı ürünlerin ithalatının zaten pahalı olması vs... gibi bir çok nedenler arasında gösterilebilir.

Yıldız Tütüncülük olarak firmamızda; Redlong Tütünü fiyatları :1 Kg 40.00 TL

Redlong Tütünü Kargolama Hakkında

Firmamız, talep edilen miktara göre kargo bedelinde indirim yapabilmektedir. Şayet 1 kg için bir talep için kargo bedelinin tarafımızdan ödenmesi talep edilmememlidir.

Redlong Tütünü ürününün kargolama bedeli :15.00 TL